JSME ČLENY:

Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Patička

Naši lidé

 Ing. Petr Hlubuček, spolumajitel společnosti Inspira

Vystudoval ČVUT, absolvoval pětiletý psychoterapeutický sebezkušenostní výcvik v komunitní a skupinové psychoterapii SUR (Pražská vysoká škola psychosociálních studií) a dvouletý výcvik koučů QED GROUP – Radvan Bahbouh. Od roku 1990 vytvářel koncepci a podílel se na řízení cestovní kaceláře Adventura, kde je doposud členem správní rady.  V roce 1996 založil společnost Adventura Teambuilding. V roce 2005 založil společnost Inspira s.r.o. Má dlouholeté zkušenosti s týmem a skupinou (např. T-mobile, Siemens, PRE, Český Telecom, Janssen Cillag, Teva, Uniqa, Konica Minolta, Microsoft a mnoho dalších).

 

Mgr. Jan Hocek, spolumajitel společnosti Inspira

Vystudoval FTVS UK, profesionální průvodce, lektor teambuildingových kurzů, autor prvního areálu vysokých lan v ČR, fotograf a publicista, autor knihy "Nejhezčí túry světa." Od roku 1996 připravoval a vedl řadu zájezdů a expedic do celého světa (například Nový Zéland, Polynésie, Aljaška, Kanada, Tanzanie, Patagonie, aj.). Vedl expedice na mořských kajacích na Aljašce, Novém Zélandu, v Kanadě a Patagonii.  Vedl kurz pro reportéry České televize zaměřený na krizové situace. Připravoval a organizoval desítky firemních programů. Organizoval teambuildingové kurzy pro manažery, vedl školení top managementu významných českých firem (např. Eurotel, Český Mobil, GE Capital Bank, Opavia aj.).

 

 

Mgr. Jana Urbánková, Account Manager - Teambuilding

Vystudovala regionální geografii na Přírodovědecké fakultě UK. Absolvovala půlroční studijní pobyt ve Velké Británii a několik delších jazykových pobytů (Maďarsko, Německo). Během studia pracovala pro společnost Člověk v tísni a zkušenosti se zážitkovým vzděláváním získala jako outdoor instruktor. Má individuální cestovatelské zkušenosti z téměř celé Evropy (např. Skandinávie, Pobaltí, západní Evropa, Černá Hora, Bulharsko aj.) a pracovní zkušenosti z Velké Británie.

 

Mgr. Lucie Doanová, Account Manager - Outgoing

Vystudovala anglickou a portugalskou filologii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Kromě půlročního studijního pobytu v Portugalsku obohatila své jazykové a pracovní zkušenosti delegátskou a průvodcovskou činností v Algarve (jižní Portugalsko) a opakovanými pracovními pobyty ve Velké Británii a na Normanských ostrovech. V roce 2009 působila při Úřadu vlády ČR jako styčný koordinátor pro zahraniční ministerské delegace v rámci předsednictví ČR v Radě EU a podílela se na logistice a organizaci jednotlivých zasedání. Má individuální cestovatelské zkušenosti z Evropy (např. Španělsko, Portugalsko) a z Vietnamu.

 

Jana Knoflíčková,  Account Manager - Incoming

Působí v cestovním ruchu od roku 1997, přičemž načerpala cenné zkušenosti z mnoha zahraničních cest a stáží v oboru (Španelsko, Itálie a zejména Švýcarsko). Podílela se na realizaci významných produkčních projektů v zahraničí (např. Gran Masta Camp), ale i v České republice. Mezi její produkce v letošním roce patří např. konference z neziskového sektoru Green Event Prague. 

 

PhDr. Andrea Hlubučková, lektorka, šéfinstruktorka se specializací na rozvojové a vzdělávací programy

Vystudovala psychologii a bohemistiku na FF UK Praha. Absolvovala pětiletý sebezkušenostní výcvik VIAP ve skupinové psychoterapii SUR. Příležitostně publikuje články a reportáže. Osm let webeditorka geografického magazínu National Geographic. Od roku 1997 pracuje s firemní klientelou, věnuje se lektorování zážitkových a vzdělávacích programů včetně soft skills. V současné době je zároveň psycholog a terapeut v psychterapeutickém centru Modré dveře. Od roku 2008 vyučuje externě na soukromé vysoké škole psychologii.

 

Mgr. Petr Chmel, šéfinstruktor se specializací na rozvojové programy a soft skills

Absolvent Technické Univerzity v Liberci v oboru ekonomie sportu a sportovní management. Absolvent Palackého Univerzity v Olomouci obor rekreologie.
Od roku 2002 působí v oblasti zážitkového vzdělávání a školí metodiku rozvoje týmu a osobnosti formou zkušenostního učení a prožitků. Pracuje s firemními kolektivy v oblasti rozvoje komunikačních dovedností a tzv. měkkých dovedností. Spolupracuje na Evropských projektech vzdělávání a rozvoji firem a pedagogických sborů. Jeho velkým koníčkem je cestování neprošlapanou cestou a poznávání místních kultur.

 

Jaromír Boubal, šéfinstruktor se specializací na teambuilding a outdoorové programy

 

Mgr. Aleš Tureček, šéfinstruktor se specializací na velké eventy a historické akce

 

Martin Hak, šéfinstruktor se specializací na komunikaci a divadlo

Absolvent magisterského studijního programu dramatické umění (DIFA JAMU Brno, 2002).  Dříve pedagogický pracovník Střediska dramatické výchovy Brno (vzdělávání dospělých, příprava a vedení akreditovaných kurzů). Osm let lektor workshopů a kurzů zaměřených na znalosti a dovednosti z oblasti dramatického umění, a také na aplikace pro jiné než umělecké prostředí (komunikační dovednosti, prezentační dovednosti, autentický projev, dramaturgie vzdělávací jednotky, jednání v roli, rétorika, práce s příběhem, umění vypravěčské – storytelling...) Dvanáct let autor i herec v autorském divadle jednoho herce, vypravěč příběhů.

 

Mgr. Radek Pivnička - šéf instruktor se specializací na divokou vodu, cyklistiku a zimní programy

Absolvent FTK UP Olomouc, aprobace TV-NJ, držitel licence „Cvičitel vodní turistiky a raftový instruktor na zahraničních raftových výpravách (Rakousko, Slovinsko, Francie), profesionální lyžařský instruktor v oblasti Zell am See-Kaprun v Rakousku, účastník mnoha horolezeckých expedic (Matterhorn, Mont Blanc, Kavkaz, Pamir...).

 

Mgr. Michal Hromek - šéf instruktor se specializací na lanové programy

Absolvent Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, katedra rekreologie, specializace Podpora zdraví + Outdoor, profesionální instruktor zimních i letních outdoorových aktivit, držitel licence „Cvičitel vodní turistiky“,
člen lektorského sboru při lyžařské škole Sun Ski v Rakousku, účastník mnoha expedic (horolezení a divoká voda).

 

Ing. Petr Jindrák - šéfinstruktor se specializací na unikátní programy a zimní programy

 

Radim Hladký, šéfinstruktor se specializací na zážitkové kurzy

Dlouholetý instruktor na poli zážitkové pedagogiky, nadšený vodák, speleolog, milovník hor. Instruktor Hnutí GO! – (metodické semináře pro instruktory a pedagogy - kurz KOMPOT, adaptační kurzy, práce v koordinační radě). Instruktor Prázdninové školy Lipnice.

Copyright © 2012 inspira-teambuilding.cz | Mapa stránek
Tvorba webových stránek & cms od NewLogic