JSME ČLENY:

Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Patička

O nás

Co pro nás znamená teambuilding:

  • společně zažít
  • učit se a chápat
  • být tvořivý
  • žít v pozitivních vztazích

Historie

Jsme bezmála dvacet let na trhu, zaměření na korporátní klientelu. Disponujeme širokou sítí prověřených a zkušených instruktorů, lektorů a průvodců.

Zakázky:

Snažíme se pochopit očekávání a zadání od zákazníka, a to i v případě, že on sám jej pouze cítí a nedokáže jej naformulovat. Zkušenost nám pomáhá připravit program v souladu s opravdovým očekáváním, které konkretizujeme během společných přípravných jednání. Každý kurz je tedy vždy originálně připraven s ohledem na potřeby a očekávání konkrétního zákazníka.

Jsme schopni reagovat a aktivně uzpůsobit program dokonce i  v průběhu samotné akce potřebám našich klientů, pokud situace takovou změnu vyžaduje (počasí, únava, konkrétní požadavek, který se objeví v průběhu programu). I z hlediska realizace tedy platí, že každý kurz je originál a naše přidaná hodnota je v tom, že umíme dobře reagovat na aktuální dění ve skupině.

Podnikáme bez korupce a odsuzujeme korupční jednání. Pokud se domníváme, že je nějaká zakázka zmanipulovaná, odstupujeme z výběrového řízení, a pokud se setkáme s pokusem o korupci, oznamujeme ihned takové jednání policii.

Reference:

Naše reference si prohlédněte zde.

Jak pracujeme:

Na naší práci je vzušující, že jsme s lidmi a jsme při tom, když něco intenzivního zažívají, řeší a je vidět určitý posun v komunikaci, spolupráci a týmové práci.

Každá realizovaná akce je vždy jiná, umíme reagovat na aktuální situaci i vzniklé potřeby během programu a snažíme se respektovat očekávání účastníků i zadavatele a to i tehdy, když nejsou přesně dána. Každý zákazník je pro nás partner a každá zakázka je pro nás výzvou, kterou se snažíme odvést co nejdokonaleji, a navíc nás tato práce baví.

 

 

Copyright © 2012 inspira-teambuilding.cz | Mapa stránek
Tvorba webových stránek & cms od NewLogic