JSME ČLENY:

Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Patička

LEADERSHIP

Jak poznat co je opravdu důležité? Které věci si ponechat k rozhodování a co delegovat? Jak motivovat svůj tým? Jednání a činy leadera by měly být vždy ve shodě. Jak to zařídit? Jak zajistit správný přístup a motivaci lidí? Jak vychovat dobrého leadera? Pro rozvoj a efektivní fungování týmu je důležité rozdělení rolí, důvěra a otevřenost, jakož i sdílení klíčových hodnot. Role šéfa a jeho schopnost vést lidi a tým je pro budoucnost týmu resp. celé firmy vždy podstatná. Námi nabízený program staví na zkušenostech lektorů, kteří jsou nebo byli sami v roli leaderů ve firmách a mají osobní zkušenosti s řízením lidí.

Pracujeme s modelovými situacemi. Každý z nás má originální přístup a každému odpovídá jiný styl vedení. Lektor ale může nabídnout trénink, vaše přirozené schopnosti nechat rozvinout a obohatit váš styl. Učíme také využívat svou intuici a důvěřovat jí. Programy jsou nejefektivnější v malé skupině účastníků.

Příklad: strategická týmová hra Outlook simulující vztahy ve firmě. Hra je založena na realizaci konkrétního projektu. Každé oddělení je pro výsledek nezbytné, i ta, která spolu přímo nespolupracují. Je třeba pracovat s danými zásobami materiálu a vyrovnat se s omezenými možnostmi komunikace. Úspěšné splnění zakázky závisí na aktivitě účastníků, dobrém rozdělení funkcí, invenci a flexibilitě (podmínky se v průběhu hry mění) .Po hře následuje rozbor, včetně vnímání fungování firmy z pohledu externích zákazníků.

Copyright © 2012 inspira-teambuilding.cz | Mapa stránek
Tvorba webových stránek & cms od NewLogic