JSME ČLENY:

Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Patička

Teambuilding s koučinkem

Teambuilding je často chápaný v rovině silného společného zážitku, ale méně již jako prostředek k rozvoji jednotlivce či skupiny.

"Týmové koučování v rámci teambuildingu" je originální program Inspiry, který propojuje silné společné zážitky v týmu a týmový koučink. Na programu pracuje realizační tým a zkušený kouč zároveň.

Program kurzu je naplněn silnými zážitky a kouč se zúčastňuje programu jako plnohodnotný člen týmu. Program je sestaven tak, aby všichni účastníci vystoupili ze své komfortní zóny. Pro některé chvíle platí, že zážitek nemusí být dobrý, hlavně že je silný.

Následný týmový koučink je závěrečnou částí programu. Během něj se reflektuje, co probíhalo, kde se tým společně nachází, jak změnit a zefektivnit fungování i vztahy. Součástí koučinku je i zpětná vazba, kterou si členové týmu navzájem poskytují pod vedením kouče.

Využití koučinku spolu s teambuildingem je velmi efektivní způsob, který zrychlí díky pozitivnímu "nastartování" rozvoj týmu.

Realizované programy "Týmové koučování v rámci teambuildingu" v roce 2012:

29. - 31.8. 2012 Microsoft - náročná strategická hra a následný týmový koučink

7. - 15.9. 2012  Konica Minolta - přechod horského hřebene Julských Alp a rafting; týmový koučink sestával z každodenních zpětných vazeb a závěrečného celodenního týmového koučinku

Copyright © 2012 inspira-teambuilding.cz | Mapa stránek
Tvorba webových stránek & cms od NewLogic