JSME ČLENY:

Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Patička

Wellness programy

Wellness - z anglického spojení well-being znamená celkově vyvážený tělesný i mentální stav člověka. Připravíme pro vás atraktivní programy ve špičkových prověřených wellness zařízeních se širokou škálou procedur. Ale dokážeme vám také ukázat, že správný životní styl je mnohem více než to a že kvalitní procedury je možné připravit i doslova uprostřed divočiny. 

Programy mohou pokrývat celou škálu souvisejících oblastí:

1) Pohyb a cvičení
Ačkoliv je naše tělo stavěno na fyzické výkony, sedavým zaměstnáním snižujeme fyzickou aktivitu, čímž ale naše tělo chátrá. Řešením je pravidelné cvičení, sport a určitá fyzická zátěž. Přítomný bude fyzioterapeut, který vyšetří pohybový systém a navrhne vhodné cvičení a sport v kombinaci s relaxací.

2) Procedury
Nechte se hýčkat masážemi, zábaly, koupelemi a dalšími lahůdkami, které pro vás budou připraveny. Správnou relaxací a rehabilitací můžeme odbourat stres, fyzické či duševní přetížení a „dobít baterky“. Pokud chcete odměnit svůj pracovní kolektiv za splnění náročného úkolu, toto je ten pravý způsob.

3) Správné stravování
V poslední době se do popředí zájmu odborníků na zdravý životní styl čím dál více dostává vyvážená strava včetně pitného režimu. V rámci wellness programů je patřičný důraz na optimální způsob stravování, který vás může inspirovat do budoucna.

4) Netradiční wellness
Kvalitní relaxační program dokážeme připravit prakticky kdekoli - tzv. indiánskou saunu, neboli potní chýši, můžeme například připravit u horské chaty či uprostřed lesa, na ohni vyhřejeme topné kameny a je jen na nás, jakými bylinkami pak saunu provoníme. Na masáže pak dorazí vynikající maséři a perličkovou lázeň nahradí přírodní vodopád. Místo přepychu si odnesete zážitky na celý život.

Wellness programy nabízíme v kvalitních a osvědčených hotelech a zařízeních a na vyžádání připravujeme tyto programy i v kombinaci s kreativními, pohybovými či vzdělávacími programy.

Copyright © 2012 inspira-teambuilding.cz | Mapa stránek
Tvorba webových stránek & cms od NewLogic