JSME ČLENY:

Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Patička

Teambuilding na jachtě

Při plavbě na moři nemusíme vymýšlet žádné modelové situace, protože samotný jachting je velkým dobrodružstvím, které urychluje navazování neformálních vztahů i pocit sounáležitosti. Pokud se vám zdá plavba jednoduchou záležitostí, představte si co se děje v případě bouře na moři, nebo jaká úskalí může mít plavba v noci...

Plout na moři není možné bez spolupráce celé posádky. Každý člen posádky má svou roli a své povinnosti. Celá posádka je tedy na sobě navzájem závislá.

Instruktoři, kteří vedou plavby, mají námořní zkoušky a jsou zkušenými "mořskými vlky". Na začátku plavby vás naučí všem potřebnýcm dovednostem od navigace, přes používání plachty, až po takové věci, jak se třeba na lodi vaří. Instuktoři mají zároveň mají značné zkušenosti s vedením týmu a práci se skupinou a jsou zodpovědni za bezpečný průběh expedice.

Plavbu je možné pojmout jako zajímavý zážitek, ale pokud si budete přát, jsme do role kapitána schopni obsadit zkušeného lektora a plavbu pojmout jako skutečné školení leadershipu. Lektor - kapitán - bude v takovém případě nejen školit, ale může vám také poskytnout zpětnou vazbu o fungování celého týmu a zapracovat na je rozvoji.

Copyright © 2012 inspira-teambuilding.cz | Mapa stránek
Tvorba webových stránek & cms od NewLogic